Main menu
banner specjalizacja pierwszego stopnia
Zapisz się on-line

Egzamin ze specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej

Egzamin ze specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Skarżysku-Kamiennej

W dniu 19 grudnia 2021r. w siedzibie Kolegium odbył się egzamin dyplomowy z zakresu organizacji pomocy społecznej. Jest to już druga edycja tego szkolenia.

W bieżącej edycji specjalizację otrzymało 15 uczestników kursu którzy pozytywnie zdali egzamin obejmujący zagadnienia minimum programowego oraz złożyli i obronili recenzowaną pracę dyplomową.

Na szczególną uwagę zasługuje bardzo wysoki poziom prac dyplomowych. Wyróżnione prace dotykające aktualnych problemów środowiska, podobnie jak w przypadku poprzedniego kursu,  zostaną opublikowane i posłużą doskonaleniu kadr pomocy społecznej.

Szkolenie oraz egzamin prowadzili specjaliści w  dziedzinie pomocy społecznej i pracy socjalnej, zarówno teoretycy – pracownicy naukowi Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, jak i praktycy legitymujący się dużym doświadczeniem w tym obszarze działań społecznych..

Kolejna edycja specjalizacji zaczyna się już w lutym  2022r. Zapraszamy do aplikowania pod tym linkiem: https://www.ckziu.pl/specjalizacja-z-zakresu-organizacji-pomocy-spolecznej-iii-edycja/

Kontakt:

Kolegium Pracowników Służb Społecznych
ul. Legionów 124
26-110 Skarżysko-Kamienna
kontakt@ckziu.plwww.ckziu.pl 

wplp_post_views_count:
494
Skip to content