Main menu
banner specjalizacja pierwszego stopnia
Zapisz się on-line

Spotkanie mikołajkowe

W dniu 4 grudnia 2021r. w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego  i Ustawicznego w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Legionów 124 odbyło  spotkanie mikołajkowe na które zaproszono wychowanków Zespołu Placówek Opieki Wychowania i Interwencji Kryzysowej „Przystań”.

Organizatorami spotkania byli słuchacze I roku kierunku pracownik socjalny, słuchacze I stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny oraz słuchacze specjalizacji organizacja pomocy społecznej  z  Kolegium Pracowników Służb Społecznych  pod kierunkiem wykładowców Magdaleny Gościniewicz, Małgorzaty Porąbaniec.

Sala ozdobiona różnokolorowymi balonami zachęcała uczestników spotkania do wspólnej zabawy.  Zaproszone dzieci aktywnie brały udział w zabawach integracyjnych, zabawach ruchowych ze śpiewem oraz konkursach z nagrodami. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Najważniejszym momentem tego dnia było przybycie do budynku szkoły Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów, którymi obdarował dzieci. Miłym akcentem spotkania było wspólne zdjęcie z niezwykłym gościem.   Na koniec wizyty Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy dzieciom, że odwiedzi ich za rok.

Uśmiech i radość ma twarzach dzieci z tego wesołego dnia spędzonego naszej szkole  to – najlepsza pamiątka  dla organizatorów spotkania.

Zapraszamy do galerii zdjęć w której znajduje się szczegółowa fotorelacja z przebiegu wydarzenia.

wplp_post_views_count:
264
Skip to content