Main menu
banner specjalizacja pierwszego stopnia
Zapisz się on-line

Dzień Dziecka z CKZiU

W dniu 26 maja 2023 r na placu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Skarżysku – Kamiennej, ul. Legionów 124 odbył się plenerowy festyn rekreacyjno – edukacyjny z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Festyn wpisuje się w coroczną tradycję świętowania tego dnia wraz z dziećmi – podopiecznymi różnych placówek opiekuńczo – wychowawczych i edukacyjnych  naszego regionu.  W tym roku gościliśmy dzieci z Zespołu Niepublicznych Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych, Domy dla Dzieci im. Jana Pawła II w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym.

Piękna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, a prawdziwych emocji dostarczyły dodatkowe atrakcje, tj. poznawanie pracy strażaków i wyposażenia wozu strażackiego prezentowane przez zespół z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku – Kamiennej oraz przejażdżki motocyklami oferowane dzieciom przez członków Klubu motocyklowego „MotoGrupa Świętokrzyskie”.

Festyn przygotowali słuchacze Kolegium Pracowników Służb Społecznych uczący się na kierunku Pracownik socjalny pod przewodnictwem Pani dr Małgorzaty Porąbaniec, nauczyciela Kolegium, oraz opiekuna dydaktycznego z ramienia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

 

 

 

wplp_post_views_count:
221
Skip to content