Main menu
Zapisz się on-line

Dni Otwarte

W dniu 11.03.2020 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Legionów 124 zostały zorganizowane dni otwarte.
Zaproszeni uczniowie z ostatnich klas Zespołu Szkół Ekonomicznych zapoznali się z ofertą kształcenia, zwiedzili pracownie dydaktyczne. Uczestniczyli również w pokazach kosmetycznych, farmaceutycznych oraz ćwiczeniach z zakresu rehabilitacji i masażu leczniczego. W ramach doradztwa zawodowego bliżej poznali zawody prowadzone na poziomie policealnym będące w naszej ofercie takie jak: technik farmaceutyczny, terapeuta zajęciowy, technik usług kosmetycznych, technik masażysta, opiekunka dziecięca, opiekun medyczny i inne.
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego jest publicznym zespołem szkół prowadzonym przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego. Wyróżnia się blisko 60 – cio letnim doświadczeniem w kształceniu kadr medycznych i Społecznych. Nauka jest bezpłatna, prowadzona w formie stacjonarnej lub zaocznej.
Spotkanie przygotowali nauczyciele, wykwalifikowani specjaliści z zakresu farmacji, kosmetologii, rehabilitacji i fitness oraz słuchacze Centrum.

« z 2 »
wplp_post_views_count:
979
Skip to content