Main menu

Dni Otwarte w CKZiU

W dniu 13.XII.2018r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Legionów 124 zostały zorganizowane dni otwarte szkoły pod hasłem „100 sposobów dla utrzymania zdrowia i urody”.

Zaproszeni uczniowie z ostatnich klas Zespołu Szkół Ekonomicznych dowiedzieli się jak dbać o cerę w okresie jesienno-zimowym, jak wzmocnić odporność, siłę i witalność dzięki naturalnym witaminom oraz zdrowemu stylowi życia.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić pracownie dydaktyczne
w szkole. Wzięli udział w ćwiczeniach laboratoryjnych w pracowni technologii postaci leków, gdzie razem ze słuchaczami kierunku technik farmaceutyczny przygotowywali maść ochronno-regenerującą na wiatr i mróz.

Dodatkowo mogli skorzystać z degustacji stężonego roztworu witaminy C, soków naturalnych na zimno, herbatki wzmacniającej i rozgrzewającej. Natomiast w pracowni kosmetycznej uczestniczyli w pokazach makijażu okolicznościowego
i zabiegach upiększających.

Chętni poznali także pracownie rehabilitacyjne wykorzystywane do nauki w zawodach technik masażysta, oraz mogli wziąć udział w zajęciach ruchowych i fitness.

Spotkanie przygotowali nauczyciele CKZiU wykwalifikowani specjaliści z zakresu farmacji, kosmetologii, rehabilitacji i fitness oraz słuchacze kierunków technik farmaceutyczny, technik usług kosmetycznych i technik masażysta.

classic-editor-remember:
classic-editor
wplp_post_views_count:
516
Skip to content