Main menu

CKZiU na regionalnych Targach Pracy

Nasza szkoła w czwartek 06.10.2016 r. wzięła udział w Regionalnych Targach Pracy, które odbyły się w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku- Kamiennej.
W targach udział wzięło 60 wystawców ze Skarżyska i okolic. Podczas targów wystawiono ponad 1839 ofert pracy w tym również oferty pracy za granicą. Duża ilość ofert pracy była związana z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.
Również można było zapoznać się z ofertą szkół oraz uczelni wyższych z regionu świętokrzyskiego.
Nasza szkoła Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Skarżysku-Kam., też tam była z bogatą ofertą edukacji dla każdego.
Kształcimy na różnych kierunkach, ale również w zawodach poszukiwanych przez pracodawców takich jak opiekun medyczny, opiekun osoby starszej, opiekun osób niepełnosprawnych, opiekun w domu pomocy społecznej czy terapeuta zajęciowy.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do naszej szkoły aby podnosić swoje kwalifikacje, kompetencje oraz poszerzać swoje umiejętności, które trzeba dopasować do tak szybko zmieniającego się rynku pracy.
Chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń 41 25 31 946, lub odwiedź naszą stronę internetową www.ckziu.pl jesteśmy też na facebooku www.facebook.com/ckziuskarzysko.

wplp_post_views_count:
335
Skip to content