Main menu
banner specjalizacja pierwszego stopnia
Zapisz się on-line

Andrzejki w Klubie Senior+

Wieczór andrzejkowo-mikołajkowy dla uczestników klubu „Senior+”

W dniu 27 listopada 2021 słuchacze II roku kierunku pracownik socjalny oraz słuchacze
I stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny z Kolegium Pracowników Służb Społecznych zorganizowali wieczór andrzejkowo-mikołajkowo dla uczestników klubu „ Senior +”.

Słuchacze przygotowali poczęstunek, przeprowadzili warsztaty artystyczno- teatralne
i wokalne oraz zajęcia manualne – dekorowanie pierników, które seniorzy zabrali do swoich domów z obietnicą, że powieszą je na swoich choinkach. To był bardzo wzruszający moment kiedy przy jednym stole spotkały się i rozmawiały różne pokolenia.

Na pamiątkę tego spotkania seniorzy od słuchaczy otrzymali symboliczne upominki.

Bardzo miłym zaskoczeniem były też prezenty od seniorów dla naszej szkoły – własnoręcznie wykonane maskotki, książki oraz kilka kartonów zabawek i odzieży dziecięcej przeznaczonej dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej dla której trwa zbiórka świąteczna zorganizowana przez słuchaczy.

Zarówno seniorzy, jak i studenci byli zgodni, że należy się częściej spotykać,  zaplanowano podobne spotkanie na wiosenną majówkę.

Organizatorami i inicjatorami spotkania byli nauczyciele Kolegium Pracowników Służb Społecznych – Panie Magdalena Gościniewicz, Małgorzata Porąbaniec i Małgorzata Zolbach.


wplp_post_views_count:
328
Skip to content